Каков е Бредли Купер како татко на девојче? Ирина Шајк има одговор, и (не) е изненадувачки!

18 септември, 2021
323246_profimedia0616199446_ff (1)

Веројатно се сеќавате колку во 2019 година медиумите ги поврзуваа Лејди Гага и Бредли Купер.

Сите се прашуваа како е неговата тогашна девојка Ирина Шајк, но без врева и помпа, тие двајца раскинаа набргу по озборувањата што го разбрануваа светот.

<p>I nakon razlaza i raskida ljubavne veze, Irina Šajk i Bredli Kuper ostali su u dobrim odnosima zarad svoje ćerke Lee de Sene</p>

Сепак, тие сe уште, како и тогаш, се грижат за заедничкото дете Леа де Сен заедно.

Во новото интервју за списанието HIGHStyle, Ирина откри каква врска има Бредли со четиригодишнata Лea.

<p>I nakon razlaza i raskida ljubavne veze, Irina Šajk i Bredli Kuper ostali su u dobrim odnosima zarad svoje ćerke Lee de Sene</p>

„Сaм ja одведе Леa на двонеделен одмор. Никогаш не морав да им се јавувам. Тој е многу посветен и снаодлив татко, и не му треба дадилка“ – започна убавата Русинка.

„Бредли и јас сме строги како нашите родители. Ние ја едуцираме постојано. Штом ќе заврши со јадењето, Леа станува, зема чинија и вели благодарам. Тој не доби ништо без молам и благодарам. Има многу играчки. Јас имав една кукла како дете, и се уште ја имам.“

<p>I nakon razlaza i raskida ljubavne veze, Irina Šajk i Bredli Kuper ostali su u dobrim odnosima zarad svoje ćerke Lee de Sene</p>

<p>I nakon razlaza i raskida ljubavne veze, Irina Šajk i Bredli Kuper ostali su u dobrim odnosima zarad svoje ćerke Lee de Sene</p>

Ирина додаде дека често го наведува ова како пример за своето дете, како и дека јадела слатки само за Божиќ.

Уште во март, таа откри на Ел дека Бредли и таа се рамноправни родители.

  • Не го разбирам поимот поделено родителство. Кога сум со неа, јас сум 100% мајка, а Бредли е 100% татко кога е со неа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris