Кардашијан го остави својот вереник, сепак ништо од венчавката?! (ФОТО)

23 февруари, 2021
коко

Клои Кардашијан направи сериозна грешка на социјалната мрежа Инстаграм откако за новата врска на Кортни и разводот на сестрата Ким „додаде гориво во огнот“ и објави фотографија која ги збуни сите.

Поради големиот прстен на нејзината рака, за кој поединци сè уште веруваат дека е нејзиниот веренички прстен – рекламата и успеа пребрзо. Таа одговори на коментарот на нејзиниот пријател Морган Стјуарт:

Мојот одговор „да“ се однесуваше на прашањето „дали е да“, во смисла, да, чевелот ќе биде на 25 февруари – кратка беше Клои, во морето на честитки по повод нејзиниот ангажман со Тристан Томпсон , што, според сите сметки, и не се случи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris