КАРЛЕУША НАКИТЕНА СО СКОРО 6.000 ЕВРА: Жежок стајлинг на српската пејачка – сите гледаат во најскапите детали! (ФОТО + ВИДЕО)

30 октомври, 20210
97476_jelena-karleusa_f

Јелена Карлеуша веќе некое време ужива во Дубаи, од каде ги воодушевува своите следбеници со разни стајлинзи – и оскудни бикини и вечерни комбинации со кои секогаш е „чекор пред сите“.

Откако ги воодушеви сите облечена во розови парчиња од глава до пети и го привлече вниманието со своите скапи чевли „Versace“, многумина сепак зјапаа во нејзиниот накит.

https://www.instagram.com/p/CVntJ7DoFOf/?utm_source=ig_embed&ig_rid=311c0162-76c4-4867-8535-ecf1c43a219d

 

Јелена сега сподели фотографија во истата гардероба, но овој пат сите го коментираа златниот накит со кој ги разби розовите тонови, но и нивната цена.

https://www.instagram.com/p/CVkE6AGP7UO/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f8573d89-ca1e-42d1-9199-f7dbeaf4a19d

 

Кога ќе отидете на официјалните страници на брендовите кои ги носи, евидентно е дека српската пејачка ставила на вратот големо ланче чија вредност е околу 1.500 евра, додека носи уште поскапа нараквица, исто така од злато, но и со дијаманти за што издвоила вртоглави 4.440 евра.

https://www.instagram.com/reel/CVkDXeEIGwZ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=60628b5c-1c97-4a97-b6dd-ca6be1d73049

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris