Карлеуша не носи ништо под сакото: Долу е минимално цензурирано, а сепак го забрзува пулсот (ФОТО)

18 октомври, 2021
jk-instagram-1-830x0

Пејачката ја запали фантазијата со провокативно издание

Поп -sвездата Јелена Карлеуша на прв поглед ги воодушеви сите со својата сведена комбинација, но кога фотографијата ќе се зумира, на многумина им се врти од „жештината“.

Имено, Јелена позираше во длабоки чизми и сако, на нејзиното омилено место во семејната куќа, лифтот што ѝ служи само за сликање, како што и самата изјави.

Меѓутоа, кога сликата е зумирана, таа сцена дефинитивно не е за оние со „слабо срце“, бидејќи судејќи според коментарите, пејачката не носи долна облека.

„Зумирам и сѐ ми се врти околу мене“, „Упс, изгледа не носи долна облека“, „Се знае која е најдобрата риба!“, „Ти си бомба“, „,„ Вистинска бомба! “,„ Совршената жена “,„ Не носи ништо под сакото “, се некои од коментарите.

Иако нејзините предци прашаа дали има долна облека или не, Карлеуша не одговори на коментарите и остана „мистериозна“ по тоа прашање.

– Колку е 180 сантиметри во инчи? – напиша Јелена со фотографија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris