Карлеуша објасни зошто се слика провокативно, а потоа го искоментира погледот на Душко!

29 јануари, 2021
karleusa-460x0

Се обидувам да му објаснам на сопругот зошто сум постојано полугола, зошто правам секси фотографии- започна Карелуша со приказната.

Во новата емисија „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша им објасни на сите во студиото зошто прави провокативни фотографии.

Се обидувам да му објаснам на сопругот зошто сум постојано полугола, зошто правам секси фотографии. Едноставно, тие слики имаат три пати повеќе лајкови отколку кога ќе се облечам во ролка. Босанецот само ми ги лајкнува фотографиите на кои сум полугола – рече ЈК.

„Не лажи бре“, рече Босанецот низ смеа.

ЈК се огласи на Инстаграм и му честиташе на нејзиниот сопруг Душко Тошиќ за префрлањето во Касимпаша, Турција.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris