Карлеуша позираше во многу безобразна поза во ходникот на еден ресторан! (ФОТО)

7 февруари, 2021
jelena-karleusa-foto-nikola-tomic-14-830x0

ЈК објави нова провокативна фотографија

Јелена Карлеуша реши да ги почести своите обожаватели со нова фотографија. Овој пат, таа беше облечена во сива комбинација.

ЈК се фотографираше така што зазема, некои би рекле, груба поза, бидејќи нејзиниот задник беше во преден план.

– 50 нијанси сиво – напиша Карлеуша

Фановите ја „наградија“ и со лајкови и со коментари.

„Ау“. „Совршено“, беа некои од коментарите.

Еве ги фотографиите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber