Кајли Џенер позираше во минијатурно бикини: На мажите не им е лесно по овие фотографии! (ФОТО)

7 февруари, 2021
kylie-jenner-3-830x0

Познатата ријалити sвезда на последните фотографии во бикини ги истакна градите и рамниот стомак

Најмладата милијардерка на Светот и старлетата Кајли Џенер (23) на социјалната мрежа Instagram објави нови секси фотографии на кои го истакна своето занесно тело и предизвика хистерија кај обожавателите.

Имено, познатата ријалити sвезда позираше во сино минијатурно бикини пред својата нова вила на Холмби Хилс, која ја купи минатата година за 36 милиони долари и по тој повод изгледаше многу предизвикувачки.

Кајли го запали интернетот со нови фотографии на кои ги истакна бујните гради, а минијатурното бикини едвај ги покриваше.

На фотографиите ги истакна волшебните облини и многу тесниот струк, па ги воодушеви обожавателите на Instagram, каде од неодамна ја следат 214 милиони следбеници.

Старлетата повторно има скоро кафеава коса, а кога на новите фотографии го истакна раскошното тело, сакаше да го рекламира своето ново масло за тело од козметичката компанија „Kylie Skin“, па нагласи дека ова масло има и заштитен фактор.

За 15 часа собра скоро 8 милиони лајкови и голем број позитивни коментари од машки обожаватели, но и од припаднички на понежниот пол.

„Мами, се лигавам“, „О Боже, убава си“, „Најсексапилната личност“, „Не си фер со тоа што ни го правиш“, „Брутално тело“, беа само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber