Карлеуша провоцира во долна облека: Фановите полудеа по новата фотографија!

31 јануари, 2021
кљ

Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) во раните часови објави провокативна фотографија во долна облека во просторија со затемнети светла.

Карлеуша носеше гаќички, градник со ленти кои ги покриваа само интимните делови, а на рамената имаше еден посебен детал со тиркизни перја.

Пејачката на своите придружници им посака добра ноќ во раните часови, а оние кои заспаа порано, откако се разбудија наутро, видоа фотографија од Јелена и никогаш попровокативна сцена за добро утро.

Обожувањето е екстремна форма на љубов – тоа е еден вид несомнена лојалност – напишала Јелена во описот на секси фотографијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris