Карлеуша со фантомка преку лицето направи шоу во Швајцарија! Фотографијата одзади е посебна приказна

26 септември, 2021
jk-instagram-2-830x0

Впечатливи се и Dolce & Gabbana „парталите“ што ги носеше

Јелена Карлеуша настапи синоќа, на 25 септември, во клуб во Швајцарија, а ниту овојпат не ја остави публиката рамнодушна. Напротив.

Таа направи невидено шоу, а кога се појави на сцената во „опасниот“ стајлинг, присутните останаа без здив.

Имено, таа носеше Dolce & Gabbana парчиња, панталони и ракавици од латекс, чизми до половина бут, а половина од нејзиното лице беше покриено со провокативна фантомка.

Следуваа реакциите на воодушевените фанови.

„Мама“, „Рокај, девојко“, „Проклето, како изгледаш“, „Криминална работа“, „Гордост си, Јелена“, „Гориш, убавицњ“, „Само гори“, се некои од многуте коментари.

Погледнете ги фотографиите во галеријата подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris