Карлеуша во пролетни бои, а од процепот на градите никој не ја погледна ниту одличната модна комбинација (ФОТО)

26 април, 2021
jkk-830x0

„Ти си sверка“, „Изгледаш врвно“, „Сјаеш“, се некои од коментарите на обожавателите

Поп-sвездата Јелена Карлеуша ги воодушеви сите со својот пролетен стајлинг, а поради деколтето во елегантна комбинација, според фановите, „ паѓаат вилици“.

Јелена позираше пред огледало во розови панталони и неон-жолто сако под кое немаше ништо, а го искомбинира со минијатурна чанта во розова боја.

Деколтето е длабоко скоро до папокот, па затоа во преден план се градите на Јелена. Пролетниот стајлинг на пејачката им се допадна на многу жени, додека мажите повеќе се фокусираа на нејзините атрибути.

„Колку си убава“, „Божица“, „И во оваа комбинација таа изгледа попровокативно од многумина од сцената, тоа е тоа, или го имаш во себе или не“, „Ти си ѕверка“, „Изгледаш одлично “,„ Блескаш“,се некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris