Каубојка во БОМБАСТИЧЕН фустан со кравји принт! Карлеуша дојде на снимање во невидено издание! (ФОТО)

22 јануари, 2021
jk2-830x0

Носеше и детал што ретко го носи – чанта, овој пат со потпис „Louis Vuitton“, додека сандалите се „Yves Saint Laurent“

Таа знае како да изненади – со сè, особено со стајлингот!

Јелена Карлеуша тоа го стори дури денес, во четврток, на 21 јануари, со невиден избор на облека за појавување на сетот на „Ѕвездите на Гранд“.

Навистина е невиден, бидејќи дошла како каоубојка – имала шешир на главата, носеше фустан со „кравји принт“, и сандали на стапалата кои одлично одговараат на целата комбинација.

Да, имаше и провокативни детали, бидејќи фустанот има два прилично големи отвори на себе …

Носеше и детал што ретко го носи – чанта, овој пат со потпис „Louis Vuitton“, додека сандалите се „Yves Saint Laurent“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris