КЕВИН СТАНА ТАТКО! Ѕвездата на филмот „Home Alonе“ пресреќен за новиот член на семејството, се огласи по радосните вести!

14 април, 2021
mekoli

Актерот кој се стекна со светска слава како дете во улогата на Кевин во филмот „Home Alone“, Меколи Калкин го доби своето прво дете.

Неговата партнерка, актерката Бренда Сонг, се породи на 5 април, а странските медиуми истакнуваат дека добиле момче. Изборот на името беше особено симболичен. Се вели дека тие го избрале името по неговата сестра која почина во 2008 година – Дакота.

Во изјавата за печат им требаа само неколку зборови за да ги искажат своите моментални чувства. „Пресреќни сме“, нагласија тие во јавноста.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris