КИМ КАРДАШИЈАН ГИ ЗАМОЛИ СВОИТЕ ЌЕРКИ ДА НЕ БИДАТ КАКО НЕА- Сподели неколку слики од тинејџерските денови и призна дека била дете од кошмарите на секој родител

27 септември, 2021
Screenshot_3

По повод Меѓународниот ден на ќерките, Ким сподели некои од нејзините слики од тинејџерските денови.

Ким Кардашијан ги замоли своите ќерки да се „смират“ откако призна дека таа самата е тинејџерка од кошмарите на секој родител.

Кардашијан ги замоли своите ќерки Норт и Чикаго да го избегнат периодот на „диви тинејџери“, како што беше таа, па го искористи моментот за да ѝ се извини на својата мајка Крис Џенер.

Во искрената објава на Instagram по повод Меѓународниот ден на ќерките, Ким сподели некои од нејзините слики од тинејџерските години.

-Видов дека е Национален ден на ќерките, па овој пост е за мајка ми и моите ќерки – напиша таа и продолжи:

– Норт и Чи, ве молам бидете лесни со мене кога ќе имате исто толку години колку што имам јас на овие слики, и мамо, сакам да ти кажам извини! Се сеќавам дека бев мирна овде затоа што Кортни ви го украде автомобилот само за да го возите низ блокот, но иако не учествував, сепак бев во неволја!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris