Ким се спаси себеси и децата па вплови во нова романса!

23 јануари, 2021
129790829_226399859068936_4504139789065036218_n.jpeg

Исто така се шпекулира за кого станува збор...

Доста и беше! Неименуван извор го откри ова на почетокот на овој месец и потврди дека на бракот на Ким Кардашиан Вест и Канје Вест му дојде крајот. Истиот ден, претприемачката и ријалити sвезда објави фотографија на својот Инстаграм профил, на која јасно се гледа дека таа веќе не носи венчален прстен, но набрзо го избриша.

Двојката воопшто не ги коментираше обвинувањата дека се разведуваат, а повеќе извори за светските медиуми потврдија дека разводот на една од најпознатите брачни парови е навистина претстоен. Сега веќе се шушка дека Ким се преселила и бара нова романса.

Откако се шпекулираше, а потоа се демантираше, дека Канје спиел со контроверзната YouTube ѕвезда, Џефри Стар, сега се појавија гласини за новата романса на неговата поранешна сопруга. Американските таблоиди ја поврзуваат со Ван Џонс, политички аналитичар на Си-Ен-Ен. Наводната нова љубовна двојка е позната со години.

Иако сè уште навиваат за таа врска на социјалните мрежи, еден таблоид тврди дека таму веќе нешто се „готви“.

‘Ким и Ван имаат силна хемија. Тие зборуваат на телефон цело време. Ван некако се вклопува подобро од Канје. Сите сакаме да ја видиме повторно среќна и мислам дека тој може да биде правиот за нејзе, изјави краток анонимен извор.

Да потсетиме, парот наводно веќе некое време не живее заедно.

‘Тие не сакаат да зборуваат за тоа и да прават уште поголема врева, но тоа е готово. Ким ја ангажираше адвокатката Лора Васер и преговорите веќе започнаа. Таа се договорила со Канје да се пресели во Вајоминг за да можат да продолжат да живеат одделно, да решат сè во мир и на крајот да се разведат. Таа е многу позрела за него и затоа сега се разведуваат. Таа сака да ги положи сите потребни испити и да стане адвокат и многу се грижи за реформата на затворскиот систем, а Канје повторно вели дека ќе се кандидира за претседател. Па, таа кажува многу други работи и едноставно и е доста од сè’, изјави извор за „Page Six“ и додаде дека парот не живее заедно заедно со месеци.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber