Ќерката на Анџелина Џоли, се откажа од промена на полот? Доказ е ОВАА фотографија (ФОТО)

6 февруари, 2021
efe6f060d2239acce17cb9e42657e5e8ba7e06c3

Долгата коса на тинејџерката Шајло беше во фокусот на фотографијата што ја направи Анџелина Џоли за „British Vogue“.

Како што расте Шајло (14), развива сè поинтересен стил на облекување и изглед.

На последната серија фотографии што Анџелина Џоли ги направи за „British Vogue“, најголемо внимание привлече заедничката фотографија со децата. Имено, Анџелина седи на масата во трпезаријата со близнаците Шајло и Нокс и посвоената ќерка Захра.

На црно-белата слика што ќе биде објавена во март, може да се види дека Шајло повеќе не носи кратка, момчешка коса! Оваа девојка на сите слики е видена во машката гардероба и со кратка коса.

Шајло започна да се менува минатата година и беше направена фотографија на која се гледа како ја носи косата врзана во опашка, а облечена е во тексас шорцеви, патики и црн дуксер. Изгледа како други тинејџери, па многумина дошле до заклучок дека Шајло се откажала од намерата да го смени полот и да стане момче.

– Не можам да влијаам на никого, бидејќи секое од децата носи одлука за себе и тие се многу интересни како личности. Посебно уживав во нив откако пораснаа и полека созреваат – изјави Анџелина Џоли.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris