ЌЕРКАТА НА ЏОНИ ДЕП Е ВИСТИНСКА УБАВИЦА: Има само 22 години, а веќе важи за модна икона!

19 септември, 2021
183441_profimedia0338854884_ls

Ќерката на славниот Џони Деп и Ванеса Паради ги засени присутните на црвениот тепих.

Француско-американската актерка и модел Лили-Роуз Деп пленеше со својот изглед на фестивалот во Торонто на премиерата на филмот „Волк“.

Lili Rouz Dep

Лили-Роуз има само 22 години, а веќе има репутација на модна икона и е заштитно лице на познат моден бренд.

За оваа пригода, младата Лили носеше женствен, развеан фустан кој наликува на ноќница со прерамки, чипка и два слоја здолниште.

Lili Rouz Dep

Стајлингот го заокружи со црни салонки, додека имаше опуштена фризура, но впечатлива розова машна во косата.

Lili Rouz Dep

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris