„КОГА ЌЕ УМРАМ… БАРЕМ УШТЕ ЕДНАШ ДА МЕ ВИДИТЕ!“ Анабела Атијас РАСТАЖИ МНОГУМИНА – Објави срцепарателни ЗБОРОВИ!

28 април, 2021
anabela_place_studio_1

Анабела Атијас, поранешна учесничка во реалното шоу „Задруга“ и мајка на Луна Џогани, се огласи на својот Instagram профил и разнежни многу луѓе со овој цитат.

Да потсетиме, Атијас неодамна го отвори својот канал на Јутјуб, за што нејзините ќерки и многу фанови ја поддржаа.

Анабела сподели цитат на својата сторија на Instagram што трогна многумина, а се однесува на љубовта за време на нејзиниот живот:

– Откако ќе умрам, не се натпреварувајте кој ќе ме сака повеќе. И не кажувајте ги тие тажни зборови.


– Дека би сакале да бев тука, да ме видите барем уште еднаш… Немојте… Човек се сака додека е жив. Кога ќе умре, не му треба љубов, ниту какви било зборови – беше напишано на објавата на Instagram, која ја објави Атијас.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris