“Кој и ги дал овие чорапи, нека даде отказ веднаш!” Џенфиер Анистон ги шокираше фановите!

10 февруари, 2021
jennifer-aniston-dzenifer-aniston-460x0

-Таа се испржила како Рос во „Пријатели“ – беше најсмешниот коментар по новите фотографии на Џенифер Анистон.

Холивудската миленичка Џенифер Анистон (51) беше фотографирана за време на снимањето на филмот „Утринското шоу“, што го снима со нејзината колешка Риз Витерспун (44), а по тој повод изгледаше многу иапечено во лицето.

Имено, Џенифер изгледаше многу исончано бидејќи од својот прикол излезе во сива облека, а сите забележаа дека таа е неприродно темна во лицето.

Носеше сива јакна, здолниште и салонки во иста боја, а на лицето носеше визир за да се заштити од вирусот корона на филмскиот сет. Џенифер и нејзините колеги на сетот се многу одговорни, па се гледа дека сите околу неа носеле заштитни маски или визири.

Фановите на sвездата на „Пријатели“ го коментираа изгледот на убавата актерка по новите фотографии од папараците.

„Што е со овие чорапи, многу се светли во однос на остатокот од бојата на телото“, „Кој и ги даде овие чорапи, нека си даде оставка веднаш, веднаш“, „Хахаха, не требаше да оди премногу далеку со солариумот “, “Таа се спржила како Рос во “Пријатели ” , беа коментарите на фановите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris