КОЛКУ ГИ ИМА?! Откриена е другата љубовница на сопругот на Карлеуша!

22 јануари, 2021
89823211_343803573221651_2821442951354853716_n-1.jpeg

Откако изби скандал во врска со неговата наводна афера со Ана Јовановиќ, откриено е дека Душко „маткал“ со друга позната србинка

Од наводната тајна врска меѓу сопругата на пејачката Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ и неговата љубовница Ана Јовановиќ, поранешна сопруга на музичарот Пеџа Јовановиќ, Србија не престанува да зуи за тоа, а фатените љубовници се обидуваат да ја пренасочат темата.

Душко го искажа својот гнев кон новинарите на својот Инстаграм профил, каде им се закани со тужби, а неговата сопруга Јелена му даде целосна поддршка. Деновиве Душко и Јелена дури заедно со насмевка го прославија неговиот роденден, но српските медиуми не престануваат да ја презентираат „валканиот веш“ на овој фудбалер, а целата приказна сега е продолжена. Имено, Ана не е единствената жена со која овој 36-годишник ја изневерил својата популарна сопруга.

Имено, наводно добро информиран извор за медиумите открил дека Душко „се маткал“ и со добро позната српска водителка, чиј идентитет не е познат. Иако, според пишувањата, тој наводно бил во врска со привлечната блогерка една година, некое време имал и кратка, но бурна врска со разведената водителка, која, според изворот, е водителка на забавна емисија.

Новинарката и спортистот наводно се запознале минатата година преку заеднички пријател во едно белградско кафуле. Веднаш започнало да трепери од нејзината страна, па затоа прашала дали има шанса со Тошиќ, кој и самиот се изненадил кога некој пријател му открил привлечната водителка се распрашувала за него.

Тој не можеше да и одолее, па наскоро се видоа сами. Сепак, нивната романса не траеше долго. Според доброинформиран извор, тие се виделе само три пати, по што Душко ги прекинал сите контакти со водителката. Имено, според упатените, тоа за него било минлива авантура од првиот момент. Тој не сакаше нивната врска да биде сериозна затоа што се зближи со Ана, која целосно му одговара, и не сакаше да ризикува да го изгуби она што го имаше поради авантурата.

Инаку, бидејќи медиумите објавија дека таа е во љубовна врска со Душко, Ана веднаш демантираше дека имала афера со него. Сепак, новинарите пронајдоа извори кои тврдат дека Душко го купил станот на Ана во центарот на Белград, а потоа ја приближил до неговата семејна куќа на Дедиње. Наводно и купил автомобил вреден околу 80 илјади евра, а бил подготвен да го плати нивниот заеднички одмор на Малдивите, на кој веќе требало да патуваат доколку не се прошири веста за аферата. Медиумите исто така напишаа дека Ана и Душко неодамна биле во Дубаи во исто време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris