КОНЕЧНО ПРОСЛАВА! По смртта на принцот Филип, Кејт и Вилијам споделија добра вест за целото кралско семејство

23 април, 2021
profimedia-0604439157

Среќни родители.

Денес е возбудлив ден во домот на кралското семејство во Кембриџ, бидејќи принцот Луис го слави својот трет роденден. Малиот принц е третото дете на принцот Вилијам и Кејт Мидлтон, инаку тој е петти во редот за тронот.

Момчето помина два од неговите три родендени во изолација, што значи дека неговото детство досега било поинакво отколку што очекувале неговите родители. Тој се појавува помалку во јавноста отколку неговите брат и сестра.

Иако многумина сметаа дека Кејт и Вилијам нема да се огласат по овој повод, сепак објавија серија фотографии од малиот принц, вклучително и една на која црта виножито.

Момчето досега имаше домашно образование, што значи дека има далеку повеќе време да си игра со неговите брат и сестра. Кејт и Вилијам пристапија кон родителството многу отворено и модерно

Иако на располагање имаат дадилка и стручен персонал, тие претпочитаат да се грижат што е можно повеќе за своите деца, што значи дека се обидуваат да поминат што повеќе време во природа со своите деца.

Kejt Midlton

Кејт еднаш откри дека децата сакаат да учат и прифаќаат училишни обврски.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris