Криси Тајген ЦЕЛОСНО ГОЛА го покажа забот кој ѝ падна додека јадеше: „Тоа беше пломба, но ја сакав…“

23 јануари, 2021
chrissy-teigen-830x0

– Само што ми испадна заб додека јадев „roll up“ – рече поранешната манекенка

Американската манекенка Криси Тиген (34) објави ново видео на социјалната мрежа Twitter во кое покажа дека ѝ испаднал заб додека јадела ужина.

Имено, сопругата на музичарот Џон Леџенд покажала скршен заб на видеото, кој ѝ испаднал додека јадела овошен „roll up“ (овошје пресувано во ленти кое потоа е завиткано).

Криси исто така сними и Instagram Story во кое рече:

„Само што ми падна заб додека јадев roll up“, рече Криси, покажувајќи на забот во нејзината рака.

Може да се забележи дека актерката нема облека или градник, но ги покри градите со перница. Сите зумираа за да видат дали е целосно гола, а една обожавател имаше поинакво прашање.

Ја праша дали ѝ испаднал забот или фурнирот, на што таа откри дека станува збор за пломба.

„Тоа беше пломба, но јас ја сакав како да е мојот вистински заб“, одговори поранешната манекенка.

Да потсетиме, Криси Тиген вчера беше во Вашингтон со нејзиниот сопруг Џон Леџенд, кој настапи на инаугурацијата на 46-от претседател на САД Џо Бајден.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris