Кристијан ја напушта Задруга! Тој директно му се обрати на Митровиќ – Ако Жекс не сака… ИЗЛЕГУВАМ!

3 февруари, 2021
392381_screenshot-2020-11-17t180154.710_f

Кристијан Голубовиќ имаше едно од вообичаените обраќања пред камерата во близина на споменикот на Џастин Бибер.

Тој најави дека ќе започне со тренинзи за натпревари против Јутјуберот Иван Митровиќ Биза и ММА-борецот Аднан Алиќ и дека ќе ја напушти „Задруга“ на една ноќ за да се бори со нив, доколку Големиот шеф не сака да ги организира тие натпревари во Имагинариумот.

-Би било добро, кога ги немам овие силни задачи, да започнам малку и да тренирам. Би сакал да дојде чичко Слоба Радовиќ, да се согласи со продукцијата, да се подготви за пролет, за мечот. Ако Жекс не сака да направиме спектакл тука, тогаш барем јас требаше да излезам една вечер, па нека Пинк го преземе преносот од Арената, или некоја друга спортска сала, да го направи тој спектакл, да го изударам Биз малку, да се смееме – рече Кики и додаде:

-Еден циркуски натпревар со Биз, и еден сериозен, со Нанет Алиќ, од Пазар, лав од Санџак. Како белградски глушец, ќе се обидам, ако можам со малку опашка, да го видам, да видам што ќе се случи – додаде Кристијан и да го слушам целиот негов говор на видеото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber