ЛЕЈДИ ГАГА ДОБИЛА ПОСЕБЕН ПОДАРОК ЗА СВОЈОТ СВОЈОТ РОДЕНДЕН! Толку многу се израдувала што долго време не можела да го испушти од раце! (ФОТО)

3 април, 2021
321220_gaga23-reuter_f

Лејди Гага го прослави 35-от роденден, но без своето момче Мајкл Полански

Таа моментално е во Италија поради снимање филм за убиство во семејството Гучи, а нејзиното момче се обиде да ѝ направи големо изненадување. Таа на Instagram се пофали со огромниот букет цвеќе што ѝ го испрати Мајкл, а потоа ги откри и емоциите што ја понеле.

– Кога вашиот најдобар пријател ќе ви ги испрати сите цвеќиња од Рим за вашиот роденден. Те сакам душо. Едвај чекам да бидам дома со тебе и нашите кучиња, тоа е сè што ми треба – напишала пејачката под фотографијата на која гушка огромна корпа со цвеќиња.

Да потсетиме, тие беа споени за прв пат во декември 2019 година. Според странските медиуми, тие се фасцинирани еден од друг и сакаат да го поминуваат секој момент заедно кога и да можат.

Лејди Гага беше верена двапати: со актерот Тејлор Кини од 2015 до 2016 година и агентот Кристијан Карин од 2017 до 2019 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris