Лејди Гага во духот на СТАРИОТ ХОЛИВУД: Ја воодушеви публиката со својата елеганција, а наскоро нѐ очекува и нов филм (ФОТО)

27 септември, 2021
646f0cfe630a96d5fdc6ff5cbfeec3984aad8a46

Лејди Гага избра црно-сина комбинација.

Неодамна одржаната церемонија на отворањето на Академскиот филмски музеј во Лос Анџелес собра бројни холивудски ѕвезди. Меѓу нив беше и пејачката, а во последно време и одлична актерка, Лејди Гага.

Лејди Гага на црвениот тепих

Гага одлучи да го оживее гламурот на стариот Холивуд, па носеше интересна комбинација.

Таа се најде на црвениот тепих во црн долг фустан, од материјал речиси заборавен. Таа го врами црниот плиш со сина сатенска марама околу рацете. Марамата не е типична марама. Лејди Гага е љубител на помпезен стил, па затоа избра голема марама, која го покрива речиси целиот фустан.

Косата ја собра во ретро пунџа, што придонесе за стариот холивудски стил, што го постигна со ова.

Лејди Гага ни подготви нов филм оваа година. По улогата во филмот „ A Star Is Born “, таа ќе глуми во новиот филм „ The house od Gucci “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris