Љубовното гнездо на Душко Тошиќ и Ана Јовановиќ: Душко изнајмил стан за својата љубовница каде тајно се гледаат!

15 јануари, 2021
2431457_dusko-tosic-ana-jovanovic_ls-s

Душко Тошиќ изнајмил стан во поширокиот центар на Белград за да може во мир да се гледа со својата љубовница Ана Јовановиќ, поранешната сопруга на музичарот Пеџа Јовановиќ. Вчера нашиот тим ја посети областа каде што се наоѓа „љубовната кутија“ на фудбалерот и дизајнерката на костими за капење, а една сосетка ни откри дека ги запознала заедно.

Откако се дозна дека популарниот спортист, иако сè уште е во брак, всушност е во тајна врска со привлечната бринета, во јавноста се крена многу прашина. Двајцата беа видени во белградските кафеани веќе некое време, на прослави, и беа изложени за време на нивниот престој во Дубаи, каде што дојдоа одделно. Во Белград се видоа во изнајмен стан, што ни го потврди една станарка, која молеше да не го објавуваме нејзиното име. Сосетката, која живее во таа станбена единица каде што се гледаат Душко и Ана, ни потврди дека два-три пати го видела фудбалерот на влезот.


– Тој фудбалер беше таму, знам дека тој е сопруг на таа пејачка. Го сретнав два-три пати во зградата. Тој беше во друштво на висока, згодна девојка. Не станува збор за неговата сопруга, би го знаела тоа, би ја препознала, ја познавам – сосетката почна да се смее и додаде дека безбедноста во таа луксузна зграда е на ниво.

– Можеби доаѓаат почесто, но се паркираат во гаражата и одат во станот. Неколку станари живеат тука во зградата, а неколку стана се изнајмуваат. Тие, мислам, се горе, каде што има стол и огледало. Секој кат е различен, ова е луксузна зграда, имаме и безбедност на влезот, не може секој да влезе. Дискрецијата е загарантирана – заклучи дамата.


Роденденско изненадување Душко од Кина испрати рози на Ана

Иако во тоа време беше во Кина, Душко не го заборави роденденот на својата љубовница во ноември минатата година, па и подготви изненадување. Фудбалерот нарача стотици букети црвени рози, кои ја симболизираат љубовта, и ги испрати на нејзината адреса, а тој ја изврши и плати трансакцијата преку Интернет. Ана се пофали со овој гест преку Инстаграм, кога објави фотографија на која позира опкружена со цвеќиња. После тоа, таа објави видео од рози и златни балони кои пристигнаа, додека песната на Барбара Стрејсенд „Вљубена жена“ беше во позадина.


Реакција на Инстаграм

Додека скандалот ја тресе сцената, поранешниот сопруг на Ана, Пеџа, не се замара премногу. Пејачот дури се пошегува и кога доби голем број следбеници на Инстаграм, откако текстот беше објавен.

– Ненадејно нешто започнаа да ме следат. Немам претстава за што станува збор. Ви благодарам, луѓе – напиша Пеџа, а неговите придружници му рекоа дека тоа е затоа што тој е одличен пејач. Од друга страна, неговата поранешна сопруга го следеше примерот и на други жени од јавната сцена кои беа поврзани со Душко, негирајќи ги наводите дека биле заедно. Скоро идентичен текст објави Ана по наредба на сопругата на Тошиќ, пејачката.

– Почитувани припадници на седмата сила, би сакала во мое лично име, и во име на другите актери во оваа измислена афера, да престанете да објавувате лажни информации, бидејќи на овој начин им нанесувате голема штета на две семејства, пред се на нашите деца. Благодарам – напиша таа на својот Инстаграм профил и ги обележа Душко и неговата сопруга, но не и нејзиниот поранешен сопруг.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris