ЛУЃЕТО ШОКИРАНИ ОД ОНА ШТО ГО ВИДЕЛЕ: Гол маж во Берлин бркаше дива свиња на плажа затоа што му ја украла торбата со вредни работи!

21 април, 2021
117236812_10207757966743331_7133077510145728688_n_1000x0

Ова не е прв пат животни да крадат работи од луѓето – пред неколку дена, во Берлин, откриена е лисица која крадела чевли и влечки на луѓе што ги оставале во градините.

Во Берлин, се случил помал инцидент во излетиште за нудисти, кога дива свиња со две младенчиња украла најлонска кеса во која имало лаптоп на еден од присутните.

Кога видел дека дивата свиња му ја украла торбата, започнал да ја брка, во време кога на излетиштето имало околу 20 – тина лица, пренесува BBC.

На фотографиите кои се појавија на социјалните мрежи, се гледа гол средовечен човек како брка дива свиња која ја носи неговата торба и нејзините две младенчиња.

If you want to read the whole story about this hero, please follow me on Instagram: adelelandauer_lifecoach Die Fotos…

Posted by Adele Landauer on Среда, 05 август 2020

Ова не е прв пат животни да крадат работи од луѓето – пред неколку дена, во Берлин, откриена е лисица која крадела чевли и влечки на луѓе што ги оставале во градините.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris