Мачките повеќе не се како порано: Исплашен мачор доживеал стрес кога го видел стаорецот!

21 јануари, 2021
istrazhuvanje-otkrilo-deka-machkite-ne-se-dobri-vo-lovenje-staorci-kafepauza.mk_-1024x683

Кој е пленот тука?

Неговото зевање не натера прво да помислиме дека е премногу мрзeлив или доволно сит за да го здроби, а потоа се уверивме во нешто сосема спротивно.

Додека плашливо го гледаше стаорецот, тој безуспешно се обиде да му пристапи со страв дека ќе го забележи.

Кога стаорецот се свртел, мачето од страв рипна до таванот. Се чини дека мачките повеќе не се како порано.

Погледнете како сето тоа изгледаше на видеото на почетокот на текстот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber