Мајка и ќерка на забава без момчиња: Анастасија објави видео, и откри што ја нервира Цеца!

16 јануари, 2021
цеца

Фолк sвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзината ќерка Анастасија Ражнатовиќ излегоа во кафуле без момчиња, а младата пејачка го сподели со своите фанови.

Имено, тие се снимаа, а во еден момент Цеца го тргна влакното што „се лепеше“, а Анастасија откри дека ова ја нервира многу Цеца: – Таа секогаш ја нервира не уредена коса – напиша Анастасија.

На видеото Анастасија и дозволи на нејзината мајка да и ја намести косата, а Цеца потоа ја бакна.

Пејачката ретко зборува за својот љубовен живот, а својот нов партнер го запознала на роденденската забава на еден пријател. Малкумина го познаваат новото момче на Цеца затоа што тој не е од јавниот свет.

Откриваме дека Цеца го запознала Богдан со децата Анастасија и Веjко. Тоа се случи на новогодишната ноќ, на 31 декември, кога угостителот првпат дојде во куќата на Цеца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber