Марјана Станојковска важи за права дама и згодна риба, а вака изгледа кога е „дива“ и удара во боксерска вреќа (видео)

18 февруари, 2021
marjana

Марјана Станојковска со години важи за една од најзгодините и атрактивни ТВ водителки.

Водителката на „Лото“ често добива комплименти за нејзиниот изглед, а како и не би кога изгледа подобро и од „седмица на Лото“.

Марјана е активна на социјалните мрежи каде што редовно постира објави во елегантни изданија истакнувајќи го своето витко тело, а со цел да промовира одредени модни, козметички брендови.

Станојковска секогаш може да ја видиме „скоцкана“ од глава до пети и во топ издание.

Водителката работи на својот физички изглед и кондиција. Така, овој пат, Марјана на својот „Инстаграм“ објави видео на кое удира во боксерска вреќа и покажа како изгледа кога е „дива“.

Освен тоа, Марјана го покажа и голото стомаче и уште еднаш потврди дека има одлична витка линија.

Само напред!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris