Марс влезе во знакот на Вага: До крајот на октомври, овие три знаци ги очекува голема среќа

23 септември, 2021
Screenshot_2

Еве кои желби Марс во Вага ќе им ги исполни на Овенот, Близнаците и Стрелецот!

Марс влезе во знакот Вага на 16 септември и ќе остане во хармонична и романтична јамка до 30 октомври. После тоа, тој го продолжува своето патување кон знакот на Скорпија. Додека Марс е во Вага, нѐ очекува мирна внатрешна енергија, намален борбен дух, но постои и желба за зближување, растечки копнеж за љубов.

Астролозите откриваат кои хороскопски знаци ќе ги следи најголема среќа до 30 октомври

ОВЕН

Овните се борбени, огнени и темпераментни, но есенските денови и хармонијата што ја носат навистина ќе ги задоволат. Марс во Вага ви помага да воспоставите контакт со себе, да го прекинете лудото брзање, за да можете да очекувате многу поповолни решенија во сите области и опции што водат кон поставување реална основа за иднината. Ќе ги избришете мислите и ќе се дистанцирате од луѓето кои ве спречуваат да се однесувате онака како што вие сакате. Ќе ги отфрлите токсичните мисли, кавги и агресија. Секој стрес најдобро се ослободува со нежна физичка активност.

БЛИЗНАЦИ

Зад вас е бурен период, полн со брзање и разни настани, но Марс во Вага ќе ви го донесе мирот што очајно ви беше потребен. Ќе станете по љубезни и пофокусирани на сопствените и туѓите потреби. Ќе изненадите многумина со својата емпатија и сочувство. Во областа на љубовта и врските, ќе имате поголема доверба, сомнежите и акумулираните стравови ќе се повлечат, што ќе ви овозможи полесно да дејствувате. Сега ќе имате поголема способност да разговарате за тешки теми. Во комуникацијата владее мир и убава енергија. Анализирате и лесно наоѓате план што ве води директно до успех.

СТРЕЛЕЦ

Стрелците се подготвени да победат и мирно се движат за да ги решат ситуациите и дома и на работа. Користете го периодот на хармонија во вистинската насока и не бегајте од ризик. Секој излез од удобната зона до 30 октомври може да ви го донесе успехот за кој сонувавте. На полето на финансиите ве очекува многу подобра ситуација отколку во минатото. Не бегајте од проблеми, но ќе го најдете вистинското решение на креативен начин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris