„Ми го спасивте животот“ Таа го виде чудниот симбол „1F“ пред куќата и ги праша луѓето што значи: Наскоро почнаа да пристигнуваат вознемирувачки пораки!

29 јануари, 2021
фф

Џејди од Сент Џон (Канада) им се заблагодари на своите следбеници на „Тик стрим“ кои „и го спасија животот“, предупредувајќи ја дека чуден симбол на снегот пред нејзината куќа значи дека таа може да биде цел на грабеж, киднапирање или трговија со робови.

Таа се збуни кога го виде симболот „1F“ на снегот на капакот од корпата за отпадоци, па го сними и го објави видеото на мрежата, барајќи помош од нејзините придружници. Набргу потоа, започнаа да пристигнуваат вознемирувачки пораки со предупредување дека тоа е симбол оставен од членовите на бандата пред куќите на жени кои живеат сами, така што другите што дејствуваат во оваа област ќе знаат дека се лесни цели за грабеж, трговија со луѓе и силување.

Džejd Džuls

Не е доволно да се каже дека сум благодарна на секој што ме коментираше и ме предупреди да внимавам и да не ја објавувам адресата. Моите придружници навистина ми го спасија животот – напиша Џејди.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris