“Ми овозможува патувања и ме гледа како кралица”: Дара за прв пат зборува за помладото момче!

11 јануари, 2021
toni-i-dara-bubamara-460x0


Пејачката го откри вистинското име на момчето кое сите го знаат по името од Инстаграм- Тони, а го запозна и со нејзиниот син Коста.


Пејачката Дара Бубамара за прв пат проговори за момчето 24 години помладо, кое сите го знаат како Тони, но откри дека неговото право име е Марко.
Марко се запозна и со синот на Бубамара, Коста.

Живеам многу добро, и двајцата одлично се согласуваат – заклучи пејачката за шоуто „Ексклузив“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber