Миа наплатува 1.600 евра на час за специјални барања, а мажите и плаќаат за таа да ги понижува!

22 февруари, 2021
Seksi-devojka-10

Таа замина од добро платена канцеларија и стана професионална доминаторка.

Пред две години, Австралијанката Таш Миа (35) реши да замине од добро платена работа во голема корпорација и стана доминантрикс, дама која ги покорува и понижува мажите.

Миа има едно дете и живее во отворена врска со двајца мажи.

„Уживам во мојата работа затоа што тоа ме прави да се чувствувам моќна. Започнав сосема случајно кога еден пријателка, која работеше како домина, ме замоли да и се придружам на една сесија. Наскоро решив целосно да ја сменам професијата “, објаснува Миа.

И транзицијата и се исплатеше – нејзината најевтина тарифа е околу 300 евра на час а за посебни барања наплатува дури 1.600 евра на час.

-Овие посебни барања не ми изгледаат чудни или невообичаени, но од реакциите на моите пријатели разбирам дека тие се целосно шокирани… особено кога станува збор за „WC игри“! Исто така, на моите познаници не им е јасно дека мажите ми плаќаат за да ги удрарам, да ги шутирам и да ги натерам да клекнат “, вели таа.

Нејзината работа не е ефтина и бара многу инвестиции.

„Досега потрошив повеќе од 6.000 евра на опрема и„ играчки “и плаќам 1.800 евра месечно за изнајмување студио. „Не е ефтино, а јас купувам нови „ играчки “ и други замени на секои две недели“, заклучи Миа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris