Мишел Фајфер објави нешто што никогаш претходно не го објавила! Нема да ви се верува!

8 јануари, 2021
misel

Познатата холивудска актерка Мишел Фајфер на својот Инстаграм профил објави фотографија која ги воодушеви нејзините обожаватели и собра огромен број лајкови. Мишел, која некогаш беше прогласена за најубава жена на светот, со идеални пропорции на лицето, изгледа феноменално дури и на 63 години.

Да се потсетиме, Мишел направи триумф по враќањето во Холивуд во 2017 година по долга пауза од глумата, што ја презеде за да ги воспитува своите деца.

Иако Мишел нема проблем да објавува фотографии без трошка шминка, овој пат таа ги изненади своите обожаватели, 1,9 милиони од нив на Инстаграм, со нешто сосема друго.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris