Модерно и со стил: Тамара Toдевска позираше во комбинeзон од 4800 денари (фото)

14 април, 2021
tamara

Пејачката Тамара Тодевска важи за некој кој има стил и секогаш знае да облече модерно и тоа да го носи на себе.

Таа е активна на социјалните мрежи, па редовно ги известува своите фанови каде, што прави, што ново се случува, или пак да објави преслатки моменти со нејзината деца.

Тодевска неодамна прележа короната и беше во изолација. За среќа, таа ја победи ова лоша болест на 21иот век и откако излезе од изолација замина во еден комзетички салон.

Тамара секогаш изгледа модерно и со стил, па често добива позитивни комплименти за нејзиниот изглед.

Овој пат, македонската пејачка со цел рекламирање на онлајн продавница позираше во сив комбинeзон во кој изгледа модерно и како ова модна комбинација да е направена за неа.

Инаку, цената на ова модно парче изнесува 4800 денари.

Под објавата нејзините следбеници, пријатели, колешки ја опсипаа со позитивни коментари.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris