На екраните ЗАБАВЕН, а во живо – толку ЛАДНОКРВЕН: Славниот глумец не сака да ја запознае и види неговата тригодишна ќерка

13 октомври, 2021
329367_profimedia0637073615_ff

Иако обожавателите ширум светот го обожуваат во бројни комедии, малкумина можат да поверуваат дека Овен Вилсон е толку ладнокрвен во неговиот приватен живот. Иако важи за едно од најшармантните имиња во светот на филмот, Вилсон е прилично остар кога станува збор за неговото дете.

Имено, дури три години по раѓањето на неговата најмлада ќерка Лајла, Вилсон не сака да ја види, ниту да ја слушне, ниту да ја запознае.

<p>Mada je trogodišnja <strong>Lajla </strong>njegova slika i prilika, <b>glumac Oven Vilson </b>i dalje ne želi nikakav kontakt sa svojim najmlađim detetom.</p>

Овен Вилсон (52) имаше ќерка Лајла со неговата поранешна девојка Варуна Вонгсвиратс. Сепак, според странските медиуми, тој никогаш не остварил никаков контакт со неа. Ова не е случај со останатите негови деца, така што тој има нормална комуникација со синовите Роберт (10) и Фин (7). Првото дете го доби со поранешната девојка Џејд Дуел, а Роберт го доби името по неговиот дедо. Со фитнес инструкторката Каролин Линдквист, тој го доби синот Фин, а интересно е што неговата поранешна девојка остана тренер со години по раскинувањето.

Сепак, третото дете досега немало среќа да порасне во присуство на славен татко. Варуни откри дека не ја сретнал, а таа еднаш рече дека го молела Овен да се вмеша во животот на Лајла. Тој одбил.

<p>Mada je trogodišnja <strong>Lajla </strong>njegova slika i prilika, <b>glumac Oven Vilson </b>i dalje ne želi nikakav kontakt sa svojim najmlađim detetom.</p>

Интересно, многумина велат дека детето е слика и прилика на Вилсон. Девојчето пред три дена наполни три години, а нејзината мајка на Инстаграм објави симпатична фотографија од малата Лајла.

  • Тој помага финансиски, но тоа не е поентата. На Лајла и треба татко. Во филмовите игра грижливи татковци, а својата ќерка никогаш не ја видел – рекла мајката на Лајла.

Лајла не е плод на случајна авантура. Овен и Варуни беа во врска 5 години пред да раскинат, а Вилсон побара тест за татковство, кој покажа дека Лајла е неговата ќерка.

  • Кога Варуна му кажа на Овен дека е бремена, тој не беше среќен, и тоа беше последен пат кога се слушнаа – изјави во една прилика извор близок до актерот.
  • После тоа, го смени телефонскиот број. Тој никогаш не ја запознал својата ќерка, па дури и не ја известил бившата дека го сменил телефонскиот број.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris