На прв поглед толку едноставна фотографија, но сепак тоа е Нивес, мора малку да ги зачини работите

17 јануари, 2021
Screenshot_2

Пејачката и писателка која беше во жирито на шоуто „Твоето лице звучи познато“ Нивес Целзијус ужива оваа зима, а се чини дека не ѝ пречат ниските температури.

Барем судејќи според најновата фотографија што 39-годишната Нивес ја објави на својот Instagram, на која се гледа нејзиното богато деколте во преден план, додека носи само бела наметка со градник одоздола.

„Во исчекување“, напиша Нивес со фотографијата и додаде снегулка емотикон.


За кратко време, таа доби низа комплименти во коментарите, а фановите повторно не можат да не се воодушеват од нејзината убавина, а некои не можеа да одолеат да ѝ кажат да им се јави.

„Убава и згодна, срце мое убаво, јави ми се“, „Те обожавам Нивес. Луд сум по тебе“, „Ти си секси девојка“, „Изгледаш одлично“, „Мојата убавина“, „Стајлинг совршен, Нивес изгледаш како ангел“, се дел од пораките што ги добила во коментарите.

Нивес неодамна ги почести своите следбеници со издание во долг сјаен комбинезон под кој таа воопшто не носеше ништо, па затоа беше тешко да се тргнат погледите од нејзините облини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris