Наједноставниот ЦРН ФУСТАН кој стои на СЕКОЈА ФИГУРА: Анџелина Џоли повторно блесна на црвениот тепих (ФОТО)

25 октомври, 2021
440ca3e06571fda8b08b4c111b76cd7230a0de4c

Актерката донесе парче кое никогаш не излегува од мода.

Актерката Анџелина Џоли прошета на црвениот тепих во Рим, на промоцијата на нејзиниот филм „Eternals“, а за овој настан се одлучи за едноставна комбинација на облека која никогаш нема да излезе од мода.

Иако во последно време се почесто ја гледаме во сведени, еднобојни комбинации, актерката наоѓа начин да блесне, како што беше случај и овој пат.

Тајната е во едноставниот и долг црн фустан на едно рамо.

За разлика од претходниот пат кога нејзиниот накит привлече големо внимание, Анџелина го надополни овој аутфит со едноставни, но ефективни светкави обетки, и незабележлива нараквица во сличен стил, а косата лежерно и падна преку рамениците.

Едно е сигурно – таков едноставен црн фустан никогаш нема да излезе од мода, или поради елеганцијата или кројот што одговара на секоја фигура.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris