Најмладата милијардерка направи роденденска забава од соништата за својата ќерка!

3 февруари, 2021
kajli-dzener-4-460x0

Девојчето наполни 3 години…

Во семејството Кардашиан-Џенер беше направена прослава што ќе остане запаметена. Имено, ќерката на најмладата милијардерка во светот, Кајли Џенер, Сторми, наполни три години, а во нејзина чест се одржа роденденска забава.

Имено, Кајли и нејзиниот емотивен партнер, раперот Тревис Скот, не штедеа на роденденот на нивната наследничка.

Имаше многу слатки, тобоган со нејзиното лице, кочија, балони…

Кајли сето ова го објави на Инстаграм, а како изгледаше на нејзиниот роденден, погледнете во галеријата со фотографии:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber