Најплатениот актер на светот подготвен да се кандидира за претседател: „Ако луѓето навистина го сакаат тоа …“

18 февруари, 2021
dvejn-dzonson-9-830x0

Американскиот актер и поранешен борач Двејн Џонсон (48), попознат како Карпа, ги отвори своите политички аспирации во минатото и призна дека со задоволство би се обврзал дека тоа е она што „луѓето“ сакале да го видат.

Говорејќи во неделава во емисијата „САД денес“, најдобриот холивудски актер рече:

  • Би ја разгледал кандидатурата за претседател во иднина, ако тоа е она што луѓето навистина го сакаат. Јас навистина го мислам тоа, и во никој случај не сум непостојан со мојот одговор … Па така, чекав и слушав. Јас би го држел прстот на пулсот, увото на земја – рече Двејн.

Џонсон во минатото разговараше за „реалната можност“ да се кандидира за претседател, откако слушна дека „се повеќе“ луѓе го туркаат актерот да замине во политика. Уште во 2017 година, тој рече:

  • Имаше вистинско чувство за сериозност, што ме натера да си одам дома и да мислам: „Дозволете ми навистина да го преиспитам мојот одговор и ќе се обидам да дадам одговор што е точен и кој исто така го почитувам „
Image result for двејн џонсон
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris