Најпознатата лезбејка сака дете за да си го спаси бракот

26 јануари, 2021
profimedia-0513885117-1-

Волшебно решение за нивните проблеми?

Минатата година беше многу предизвикувачка и скоро фатална за некогаш екстремно популарната комичарка и водителка, 62-годишната Елен Деџенерис. Покрај скоро губењето на позицијата водител на шоуто што го носи нејзиното име откако нејзините вработени ја обвинија за ментално и физичко малтретирање, нејзиниот брак со 47-годишната актерка Портија Де Роси, која ја паметиме од серијата „Али МекБил“ , исто така, се тресеше. Американските медиуми пишуваа дека Портија се иселила од нивната куќа и дека се на работ на развод, а за да спаси брак кој трае 12 години, Елен сега се прибегна кон очаен потег, тврди National Enquirer. Имено, таа би сакала да добие дете со Порција преку сурогат мајка.

„Минатата година беше најтешка за неа. Се надева дека детето може да биде решение за нивните проблеми“, открива извор близок до најпознатата лезбејска двојка во Светот. Тој објаснува како падот на гледаноста во шоуто поради скандалот со вработените ја донел Елен „на работ“ зад нејзините нерви, па таа започнала да им вика на сите околу себе, и најмногу на нејзината сопруга. Сето тоа кулминираше само кога Елен откри дека е позитивна на Ковид додека беше во домашна изолација. Изворот тврди дека тогаш „настанал пекол“ во нивниот дом. Елен започнуваше расправија за секоја ситница, дури и затоа што Портија не ја загреа доволно супата.

Друг извор близок до парот тврди дека Портија во еден момент многу јасно ѝ рекла на Елен дека нема намера да биде нејзината вреќа за удирање и дека засрамената дива тогаш почнала да сфаќа колку е груба и безобразна. „Елен е сигурна дека грижата за дете заедно ќе ги зближи повторно. Подготвена е да бара сурогат мајка за тоа да се случи“, рекол изворот, додавајќи дека Елен верува дека тоа што ќе стане мајка ќе го подобри и нејзиниот имиџ во јавноста:„Таа верува дека би можела да ги реши сите свои проблеми одеднаш “.

Овие тврдења на „упатените“ се во спротивност со фактот дека и Елен и Портија во минатото неколку пати рекоа дека немаат намера да раѓаат деца. Се разбира, секогаш е можно тие да се предомислиле, особено заради извонредната ситуација во која се најдоа. Ако навистина имаат намера да станат родители, времето ќе покаже. Можеби водителката ќе се откаже од идејата, имајќи предвид дека гледаноста на шоуто се подобрува, а нејзиното здравје е добро откако ќе се разболи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber