НАЈЗГОДНИОТ ПАР! ЧЕНИНГ ТЕЈТУМ ПОВТОРНО ЗАЉУБЕН: Која е жената што му го украде срцето на згодниот актер

24 октомври, 2021
cening-tejtum-zoe-krevic-0632069983-0639481843

Велат дека тие двајца сега се најзгодниот нов пар во шоу-бизнисот. Ченинг Тејтум и Зои Кравиц повеќе не кријат дека се заедно!

Ченинг Тејтум и Зои Кравиц конечно потврдија дека се пар! Веќе неколку месеци медиумите ги поврзуваа згодниот актер и харизматичната актерка, а сега се појавија во прегратка.

Ќерката на рок легендата Лени Кравиц се разведе од Карл Глусман по само две години брак, а кога судскиот процес заврши, таа за прв пат се појави со Ченинг. Меѓутоа, тогаш немаше индикации за физички контакт во јавноста меѓу нив. Сепак, фантазијата дополнително ја поттикна нивното пристигнување на церемонијата Мет гала, каде одделно прошетаа на црвениот тепих, но продолжението на вечерта го поминаа заедно.

Вчера папараците ги уловија на опуштена прошетка низ Њујорк. Убавата Зои ги скри своите славни суканици под волнена капа, но славниот згоден пар воопшто не се криеше.

Ченинг, кој е тајна љубов на милиони жени во светот, очигледно бил расположен, па прво ја држеше својата девојка за рака, а потоа се гушкаа.

 cening tejtum zoe krevic 0639481825 - Profimedia

Тој беше оженет, а се разведе од сопругата Џена Деван во 2018 година.

 cening tejtum zoe krevic 0639481843 - Profimedia

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris