НЕ БАШ ТОЛКУ ИДИЛИЧЕН БРАК? Излезе снимка на која Хејли Бибер го понижи Џастин

17 септември, 2021
Justin-Bieber-Hailey-Bieber

Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли Бибер неодамна се најдоа во центарот на вниманието на Мет Гала, поради фотографии на кои пејачката го допира стомакот на Хејли, поради што многумина мислеа дека парот очекува бебе.

Justin Bieber i Hailey Bieber

Но, вистинската вистина се чини дека е нешто сосема друго. Имено, видеото што се шири на социјалните мрежи покажува дека Хејли всушност му шепотела на својот сопруг најчесто време да ја остави да позира сама, како и да ја тргне раката.

@edits_leyends

Justin‘s face at the end…💧 #foryou #justinbieber #haileybieber #metgala #2021 #redcarpet #pain #diva #fypシ #goviral #couple

♬ MMM MMM (feat. ATL Jacob) – Kali


Очекувано, не му се допадна, како што покажа неговиот израз. Фановите сега коментираат како музичарот конечно го доби она што го заслужува за постојано понижување на својот партнер пред новинарите и фотографите.

Hailey Bieber i Justin Bieber

На пример, на Интернет неодамна кружеше видео од Бибер како гласно вика на својата сопруга пред толпа луѓе, а таа само молчеше, што ги натера фановите да се грижат за нејзината безбедност.

Инаку, парот се во брак од 2018 година, а пејачот претходно беше во врска со Селена Гомез. Нивниот прекин се уште не може да го прежалат бројни обожаватели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris