Да! ОВА Милош Биковиќ! Актерот сите ги остави без текст со својот НОВ ИЗГЛЕД! (ФОТО)

29 март, 2021
427481_screenshot-1_f

Популарниот млад актер Милош Биковиќ ги изненади обожавателите со најновите видеа во кои ги користеше популарните филтри за разубавување на лицето и испрати важна порака до сите.

Имено, Милош користеше филтер за време на обраќањето пред обожавателите и го сврте вниманието на важноста на внатрешната убавина.

– Во животот, најважна е внатрешната убавина. Најважно е човекот да работи на себе, на својата душа, тоа да биде неговата главна цел, затоа што она што е надвор, доаѓа и си оди. Младоста доаѓа и си оди и не е важно, важно е да се концентрираме на она што е внатре.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber