Џеј Ло со песна од поранешното момче ја преболува откажаната веридба

30 март, 2021
dzenifer-lopez55-725x483

Латино дивата Џенифер Лопез изгледа дека не тагува премногу поради раскинувањето, судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи. Најголемо внимание привлече видеото што го објави на Instagram, во кое ужива во Доминиканската Република, што се вели, за сите пари.

Американската пејачка и латино дива, која двапати беше номинирана за Греми награда, Џенифер Лопез, се опушти во костим за капење за време на викендот.

Таа пиеше коктел во серијалот од три видеа што ги објави на своето Instagram Story од топла када.

Славната Џеј Ло се опушта на видеата со песна на својот поранешен партнер – Дрејк. Видеото, кое го објави и на „TikTok“, јасно кажува дека е расположена и ужива во кратката пауза од снимањето на новиот филм.

Џеј Ло и 45-годишниот Алекс Родригез беа верени, но овој месец нивната врска беше разнишана. Се зборуваше за раскинатата веридба, измама и трето лице, а потоа на 13 март им порачаа на американските медиуми дека работат на подобрување на нивната врска.

Други медиуми, пак, тврдеа дека раскинале откако sвездата на реалното шоу „Southern Charm“, Медисон Лекрој, признала дека разговарала со Алекс на телефон и му „праќала приватни пораки на Instagram“, но и дека не се во врска.

Лопез е во Доминиканската Република, продуцира и глуми во логото во филмот „Shotgun Wedding“, а неодамна објави фотографија од снимањето на која позира во златна венчаница.

Во филмот ќе можеме да видиме и sвезди како Лени Кравиќ, Џош Духамел и Џенифер Кулиџ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber