Неца прошета низ пабот во танга и го покажа голиот задник, задругарите останаа шокирани од глетката!

18 јануари, 2021
kritijan_400x0

Кристијан Голубовиќ од пабот смисли нова задача за тимот, а денес им ги соопшти сите детали, па му рече на Неца Тиктокерот дека замислува да биде во танга, што тој мораше да го импровизира веднаш на дело.

Со ветувањето дека секој веќе се видел во разни изданија и костуми, на ред дојде Неца тиктокерот. Облече танга и одеше по шипката зачудувајќи многумина. Кристијан не можеше да поверува на своите очи.

Се подразбира дека ова го очекувавме од срамежливиот Неца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris