Некои деца за ваква торта можат само да сонуваат! Дара го изненади својот син за 12-от роденден!

3 јануари, 2021
дара


Пејачката Дара Бубамара се обиде да му приреди незаборавно изненадување на својот син Константин за неговиот 12-ти роденден.

Дара го израдува наследникот со торта во форма на фудбалско игралиште, а имаше и прскалки.

Синот на пејачката не го криеше својот ентузијазам додека собраните му пееја роденденска песна, а како изгледаше сè може да погледнете на видеото.


Да потсетиме, Дара го зеде нејзиниот син Константин во брак со поранешниот сопруг Милан Кесиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris