НЕМА ДА ИМ ВЕРУВАТЕ НА ВАШИТЕ ОЧИ КОГА ЌЕ ГО ВИДИТЕ АКТЕРОТ ВО ОВА ИЗДАНИЕ! Неверојатно е на што го принуди ДЕВОЈКАТА

24 јануари, 2021
328477_andrija-milosevic_ls

Хит издание…

Девојката на Андрија Милошевиќ, Александра Томиќ, го облече актерот во женска облека.

Беше креативна, па му облече широк фустан и му стави висечки обетки.

„Најдете некој што ќе ве гледа како што Сандра ме гледа мене“, напишал актерот во описот на фотографијата.

Да потсетиме, неговата девојка е актерка, а тој еднаш истакна како му е полесно да снима интимни сцени со неа.

– Секогаш е непријатно да се снимаат интимни сцени. Со Александра беше полесно, се разбира. Сепак, тоа не беа некои тешки сцени – изјави еднаш тој за кога зборуваше за серијата „Слатки маки“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris