Немате тостер? Искористете го она што сигурно го имате дома и направете топли сендвичи (ВИДЕО)

11 јануари, 2021
topli-sendvic-1536x864

Брилијантна идеја

Кој уште не сака топли и крцкави сендвичи со стопено сирење?

Ако го немате тостерот кој ви е потребен за подготовка, можете да користите обична пегла за алишта и алуминиумска фолија.

Не грижете се, не е комплицирано.

Направете сендвич со состојките по желба и завиткајте го во алуминиумска фолија, а потоа загрејте го со пегла од двете страни. Погледнете го овој и други трикови на следното видео:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber