Нереална сцена на скијалиштето: Од жичарницата, тие го гледале скијачот како го брка МЕЧКА! (ВИДЕО)

27 јануари, 2021
878829_meda_ls

Несреќниот млад човек се обиде да забрза, но мечката продолжи да трча по него

Минатиот викенд, многу љубители на скијање се упатија кон Романија кон популарното скијачко одморалиште Предеал, а за еден скијач, денот за малку ќе завршеше кобно.

Имено, мечка трчаше по скијачот, а луѓето кои во тоа време беа на жичарницата викаа и се обидоа да го одвлечат вниманието на мечката.

“Побрзо, побрзо! Не гледај зад тебе”, извикуваа луѓето.

Несреќниот млад човек се обиде да забрза, но мечката продолжи да трча по него. Во еден момент, скијачот го испушти ранецот за да може да ја забави мечката, во тој момент таа застана и започна да го кине ранецот, веројатно во потрага по храна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris